Przedstawiamy tegorocznych partnerów BEST Design Week!

Sponsor główny tegorocznej edycji

Airnauts

Airnauts jest globalną agencją digital działającą w przestrzeni łączącej nowoczesną technologię, strategię oraz kreatywność. Razem z klientami z całego świata tworzą produkty digital. 

Od momentu założenia w 2012 roku przez dwóch absolwentów politechniki – Maćka Radzikowskiego i Kuby Krzemienia, którzy połączyli siły z Sebastianem Kacperski  i Krzysztofem Odolińskim, Airnauts rozwinęło się w agencję digital z 80+ osobami na pokładzie i biurami w Warszawie, Nowym Jorku i Paryżu.

Airnauts pomaga globalnym markom takim jak Atari, Meta, Ford, Louis Vuitton Group, a także Organizacja Narodów Zjednoczonych w tworzeniu innowacyjnych produktów technologicznych zbudowanych wokół unikalnych doświadczeń i potrzeb ludzi. 

Partnerzy srebni tegorocznej edycji

Boldare

Boldare to wyjątkowa mieszanka odważnej wizji, ambitnych strategii i zaangażowania wszystkich, którzy współtworzą firmę. Globalne dostarczanie usług wymaga od nas ciągłego uczenia się i iteracji, w naszych działaniach dbamy także o stałą współpracę z klientem. Każda z usług to dla nas szansa wpływu na otoczenie – wybieramy produkty, o których z dumą opowiadamy innym.

 

 

PM Group

PM Group jest firmą inżynieryjno-konsultingową. Zajmujemy się projektowaniem oraz zarządzaniem budowami w sektorze budownictwa przemysłowego. Wywodzimy się z Irlandii i obecni jesteśmy w ponad 30 krajach w Europie, Azji i Ameryce. Naszymi klientami są światowi liderzy z branży farmaceutycznej, technologii medycznych, spożywczej, data center oraz produkcji. Globalnie zatrudniamy ponad 3,5k osób, w Polsce – ok 400 pracowników, w biurach w Warszawie, Wrocławiu oraz na budowach. Nasz zespół inżynierów, wykorzystując zaawansowane technologie, realizuje złożone inwestycje przemysłowe o dużej skali. 

Od ponad 10 lat, realizujemy nasze projekty w oparciu o wielobranżowe modele BIM. Revit jest naszym podstawowym narzędziem modelowana 3D w branżach architektury, konstrukcji budowlanych, instalacji sanitarnych/HVAC, instalacji elektrycznych. Tylko w polskim oddziale PM Group – na co dzień – wykorzystuje go 200 projektantów. W strukturach PM Group działa dobrze rozwinięty dział BIM, dbający o najwyższe standardy modelowania, a nasi Model Managerowie są zaangażowani  w projekty od etapu projektu koncepcyjnego po etap realizacji budowy.

 

Partnerzy barterowi tegorocznej edycji

Strefakursów.pl

Edukacja kosztuje. I to sporo! A co, gdy można było uczyć się szybciej, taniej i efektywniej? Tym właśnie zajmujemy się w strefakursow.pl! Tworzymy szkolenia on-line, które są znacznie lepszą formą zdobywania wiedzy i zwiększania kompetencji niż drogie szkolenia stacjonarne czy nudne podręczniki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i firm i instytucji.

W branży e-learningowej działamy już 15 lat i w tym czasie pomogliśmy tysiącom osób zdobyć nowe umiejętności, lepszą pracę, a nawet całkowicie się przebranżowić. Wspieramy również firmy, którym oferujmy nowoczesny sposób szkolenia pracowników i elastyczne rozliczanie. 

Dzięki naszym kursom każdy może uczyć się w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu (komputer, tablet, smartfon). Wystarczy tylko dostęp do internetu. Nasze szkolenia to przystępna forma nauki dla każdego. Dzięki nam na rynku pracy pojawiają się nowi programiści, web designerzy, web developerzy, graficy, fotografowie, projektanci CAD i marketingowcy. Nie czekaj dłużej i bądź następny!

Cosmepick

COSMEPICK – CARE, FUN & PLEASURE

Hej! Jesteśmy polską marką wysokojakościowych kosmetyków do pielęgnacji ciała w przystępnej cenie. W naszej ofercie znajdziesz masła, musy i peelingi do ciała, balsamy do ust w zabawnych opakowaniach, a także linię specjalistycznych produktów do pielęgnacji tatuaży.

Nie jesteśmy czarodziejami (niestety) i nie tworzymy magicznych produktów. Żaden kosmetyk, obojętnie ile na niego nie wydasz, nie zmieni cudownie Twojego życia. Nasze

produkty pomogą Ci natomiast w inny sposób – zaopiekują się Twoją skórą tak, żeby wyglądała świetnie bez względu na rozmiar, jaki nosisz. Samooceny nie buduje się w jeden dzień, ale stopniowo. Nasze kosmetyki tworzymy po to, aby wspomóc Cię na tej drodze.

TR Warszawa

TR Warszawa,  niegdyś znany jako Teatr Rozmaitości w Warszawie, został założony w 1949 r. Jako samorządowa instytucja kultury pełni znaczącą rolę w stolicy, edukując i zwiększając świadomość artystyczną. 

To teatr, który na stałe wpisał się w pejzaż stołecznych instytucji kultury. Zespół pod kierunkiem Grzegorza Jarzyny wypracował nowoczesne formy sceniczne i nowy język teatralny. Tu w końcu lat 90. Powstał nowy model funkcjonowania teatrów w Polsce. Tu zdobywała doświadczenie grupa twórczyń i twórców, aktorów i aktorek, realizatorek i realizatorów, menedżerów i menedżerek, kształtujących dzisiaj polski teatr. Do wartości, którymi kieruje się zespół TR Warszawa należą zaufanie, odpowiedzialność, otwartość, odwaga, wolność i wspólnotowość.

Do 2028 roku zostanie oddana do użytku nowa siedziba TR Warszawa na Placu Defilad. Aktualnie teatr gra w swojej siedzibie na Marszałkowskiej 8 oraz w ATM Studio na Wale Miedzeszyńskim 384. 

Teatr Współczesny

Teatr Współczesny powstał w 1949 roku za sprawą przeniesienia Teatru Kameralnego z Łodzi do Warszawy, który po zmianie lokalizacji zaczął funkcjonować już pod nazwą Teatr Współczesny. Do 1981 roku teatrem zarządzał Erwin Axer, zaś od 1981 roku funkcję tę pełni Maciej Englert – aż do dnia dzisiejszego. Siedziba Teatru Współczesnego znajduje się w samym sercu Mokotowa – jest to była sala parafialna kościoła Najświętszego Zbawiciela.

Spektakle Teatru Współczesnego od wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród widzów i krytyków teatralnych. Repertuar Teatru Współczesnego oferuje wiele spektakli inspirowanych wielkimi dziełami polskim i światowymi – jest to przede wszystkim sztuka współczesna, ale nie tylko – wystawiane są tu również spektakle oparte na wielkich dziełach klasycznych, którym w umiejętny i wyszukany sposób nadawany jest współczesny charakter.

Oferta Teatru Współczesnego to spektakle niezwykle aktualne – znaleźć w nich możemy niekiedy cenny komentarz dotyczący aktualnych wydarzeń i problemów, które są ważne dla współczesnego społeczeństwa.

Z Teatrem Współczesnym od zawsze związani byli wielcy aktorzy, tacy jak Tadeusz Łomnicki, który był twórcą wielu wspaniałych ról, a także inni wybitni artyści m. in Zofia Mrozowska, Henryk Borowski, Zbigniew Zapasiewicz. Również dziś na deskach teatru zobaczyć możemy znakomitych aktorów, takich jak Marta Lipińska, Stanisława Celińska, Borys Szyc, Damian Damięcki, Andrzej Zieliński.

 

MANEKIN

Restauracja Manekin już od ponad dwudziestu lat serwuje najlepsze naleśniki w Polsce. Zupy, makarony i sałatki uzupełniają naszą ofertę i zyskały ogromne rzesze fanów. Duże porcje, wysoka jakość i atrakcyjne ceny stały się wyznacznikiem naszych lokali. 

Zapraszamy do odwiedzin naszych restauracji na Marszałkowskiej 140 oraz Placu Konstytucji 5, jak i pozostałych 13 lokali w całej Polsce.

Red Bull

Red Bull dodaje skrzydeł ludziom i pomysłom. To napędza nas – i wszystko, co robimy – od 1987 roku. Dziś Red Bull działa w ponad 170 krajach, sprzedając ponad 7,9 miliarda puszek rocznie i stale rośnie! Przede wszystkim nasi ludzie pozostają podstawowym składnikiem tworzenia marki Red Bull. Stanie się napojem energetycznym #1 na świecie to podróż pasji i ciężkiej pracy. Chodzi o codzienne zadawanie nam sobie pytania: jak możemy to zrobić lepiej? 

Zmiany Zmiany

Idea, która nam przyświeca od samego początku to prosty skład, naturalne składniki i najwyższa jakość zdrowych i smacznych batonów. Używamy tylko i wyłącznie składników pochodzenia roślinnego (orzechy, owoce, pestki, nasiona), bez niepotrzebnych i niezdrowych dodatków. Nasze batony są doskonałym uzupełnieniem zdrowej diety i mogą być spożywane przez osoby na diecie bezglutenowej.

Teatr Wielki Opera Narodowa

Teatr Wielki, zwany również Operą Narodową, jest największym teatrem operowym w kraju i mieści się przy Placu Teatralnym w Warszawie. Gmach, będący także siedzibą Polskiego Baletu Narodowego, Opery Narodowej i Muzeum Teatralnego, został wzniesiony w latach 1825–1833, w miejscu dawnego kompleksu usługowo-handlowego „Marywil”. W gmachu Teatru Wielkiego odbywają się największe i najważniejsze uroczystości narodowe oraz artystyczne.

Partnerzy medialni tegorocznej edycji

Partner honorowy tegorocznej edycji