Partnerzy tegorocznej edycji BEST Design Week zostaną podani już wkrótce!

Sponsorzy poprzedniej edycji

Boldare

Boldare to wyjątkowa mieszanka odważnej wizji, ambitnych strategii i zaangażowania wszystkich, którzy współtworzą firmę. Globalne dostarczanie usług wymaga od nas ciągłego uczenia się i iteracji, w naszych działaniach dbamy także o stałą współpracę z klientem. Każda z usług to dla nas szansa wpływu na otoczenie – wybieramy produkty, o których z dumą opowiadamy innym.

Devapo

Firma Devapo powstała z pasji do technologii, biznesu oraz ludzi, którzy go tworzą. W 2016 roku dwóch przyjaciół: Adam i Paweł – postanowiło połączyć siły, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie w walce o sukces klienta. Dziś devapo stanowi kilkunastu utalentowanych analityków, programistów, testerów i managerów projektów. Każda z osób, tworzących devapo to unikatowy zestaw doświadczeń i umiejętności, które pozwalają nam wspierać biznesy naszych klientów i poprawiać ich wydajność operacyjną. 

Partnerzy barterowi poprzedniej edycji

PwC

@pwcpolska należy do sieci firm działających w 155 krajach na całym świecie. W Polsce zatrudniają blisko 6000 osób, w tym ponad 1000 w obszarze technologii! Ich celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. 

PwC chętnie wspiera projekty studenckie, które dają młodym ludziom możliwość zdobycia nowej wiedzy, czy rozwoju kompetencji, dlatego też zdecydowali się zaangażować barterowo w nasz projekt BEST Design Week.

Strefakursow.pl

strefakursow.pl to serwis szkoleniowy online, który na polskim rynku działa już ponad 14 lat! W ofercie znajdują się szkolenia, dzięki którym rozwiniesz pasje, podniesiesz kompetencje lub zdobędziesz wiedzę w zupełnie nowej dziedzinie i zmienisz branżę! Projektowanie stron, graphic design, wizualizacja, programowanie? A może psychologia, social media i kompetencje managerskie? Te i inne tematy, znajdziesz właśnie na strefakursow.pl, gdzie czekają na Ciebie kompleksowe pakiety szkoleniowe.

Góralki

Góralki to dobrze znana nam od czasów dzieciństwa firma oferująca wafelki w różnych smakach. Aktualnie wprowadzili na rynek nowy produkt – GÓRALKI HOT CHOCOLATE. Są to ciemne wafelki przekładane pysznym kakaowo – czekoladowym kremem, którego teraz jest jeszcze więcej! Całość oczywiście w obwodowej polewie kakaowej. To edycja limitowana , więc łapcie póki gorące, bo PYSZNA RADOŚĆ ZAWSZE JEST HOT!

Cosmepick

COSMEPICK to marka kosmetyków do pielęgnacji ciała, która łączy w sobie starannie wyselekcjonowane roślinne składniki aktywne z całego świata. Firma stara się, aby formuły zawierały jak najwięcej składników pochodzenia naturalnego o zróżnicowanych właściwościach, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry.

W ofercie na ich stronie znajdziecie masła, musy, dezodoranty, balsamy i peelingi, których receptury bazują na składnikach pochodzenia naturalnego, a także specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji wytatuowanej skóry, odpowiednie zarówno do nowych, jak i starych tatuaży.

MKBowling

Współpracę barterową nawiązaliśmy również z kręgielnią MKBowling przy Galerii Młociny. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zwiedzić północnej części naszej Warszawy to gorąco zachęcamy do odwiedzenia tego punktu na trasie np. rowerowej z przyjaciółmi bądź na spacerze z partnerem! Również jeśli szukasz miejscówki na imprezę dla bliskiej Ci osoby, to MKBowling posiada ofertę organizacji eventów o dowolnej tematyce.

Zamek Ujazdowski

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w barokowym zamku obok Łazienek Królewskich  prezentuje wystawy, prowadzi kino, księgarnię, bibliotekę i program rezydencji artystycznych. Mieszkają i tworzą tu artyści z całego świata. Zajrzyjcie na stronkę http://www.u-jazdowski.pl/ by zapoznać się z ofertą tworzoną przez ludzi z OGROMNYM potencjałem!

Partnerzy medialni poprzedniej edycji

Patroni honorowi poprzedniej edycji