O nas

O Nas

Jesteśmy grupą studentów Politechniki Warszawskiej, a także członkami BEST Warsaw! Z pasją i ogromnym zaangażowaniem tworzymy dla Was wydarzenia takie jak BDW, rozwijając siebie i zachęcając do rozwoju innych.

about

A CZYM JEST BEST?

A czym jest Stowarzyszenie Studentów BEST? To Board of European Students of Technology, czyli międzynarodowa organizacja zrzeszająca studentów najlepszych uczelni technicznych w całej Europie. Jedna z grup lokalnych działa na Politechnice Warszawskiej od ponad 33 lat. To właśnie my!
W ciągu długoletniej działalności mieliśmy okazję realizować wiele projektów o różnorodnej tematyce takich jak największe Inżynierskie Targi Pracy, hackathon BEST Hacking League, czy cykl kursów międzynarodowych BEST Courses. Dobrze wiemy czego potrzebują studenci, bo sami nimi jesteśmy! Motywuje nas rozwój osobisty, możliwość nawiązania przyjaźni i działanie na rzecz studentów z całej Europy. Robimy wszystko, aby uczelnia nie kojarzyła się tylko z nauką. Zostań jednym z nas: twórz wyjątkowe projekty, zawieraj przyjaźnie na całe życie, dostrzegaj swój nieodkryty potencjał i czerp satysfakcję z tego co robisz. Naszą misją jest rozwój studentów, a wizją wzmocniona różnorodność.

Na co dzień kierujemy się hasłem: WORK HARD, PLAY HARD.

Vision

Empowered diversity

Wierzymy, że przyszłość Europy idzie w parze z tworzeniem zróżnicowanego środowiska, które pomaga studentom osiągnąć pełny potencjał!

Mission

Developing students

Organizując nasze wydarzenia zapewniamy studentom możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, a także doskonalenia swoich kompetencji.

Values

  • Flexibility
  • Friendship
  • Fun
  • Improvement
  • Learning